اظهار – بیان مایکروسافت اردیبهشت ویندوز

اظهار – بیان: مایکروسافت اردیبهشت ویندوز برگزاری معرفی تاریخ Microsoft Windows 10

گت بلاگز اخبار اجتماعی به زودی , اجرای طرح ضربتی برخورد با مسافربرهای شخصی در فرودگاه ها

مدیرعامل شرکت مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از تشکیل کارگروه خاص جهت پیگیری به پرسشها رانندگان تاکسی شاغل در مجموعه‌های فرودگاهی شهر

به زودی , اجرای طرح ضربتی برخورد با مسافربرهای شخصی در فرودگاه ها

اجرای طرح ضربتی برخورد با مسافربرهای شخصی در فرودگاه ها؛ به زودی

عبارات مهم : ایران

مدیرعامل شرکت مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از تشکیل کارگروه خاص جهت پیگیری به پرسشها رانندگان تاکسی شاغل در مجموعه های فرودگاهی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران اعم از مهرآباد و امام خمینی(ره) خبر داد.

به گزارش ایسنا علیرضا قنادان با بیان اینکه ساماندهی ایستگاه های تاکسی در مبادی ورودی و خروجی شهر اعم از فرودگاه مهرآباد، فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) و شرکت راه آهن جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران یکی از اولویت ها در شرکت تاکسیرانی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران هست، گفت: نخستین هویت ورودی شهر و نخستین مساله ای که یک گردشگر داخلی و خارجی با آن روبه رو می شود، تاکسی های شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران است.

به زودی , اجرای طرح ضربتی برخورد با مسافربرهای شخصی در فرودگاه ها

مدیرعامل شرکت تاکسیرانی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به اینکه علاقه مند هستیم تا در مبادی ورودی پایتخت کشور عزیزمان ایران از نظر استفاده از ناوگان با کیفیت، واکنش‌ها رانندگان و سطح کیفیت خدماتی که به وسیله تاکسی ها ارائه می شود؛ بالاترین سطح کیفی و کمی وجود داشته باشد، اظهارکرد: در جریان ملاقاتی که با مدیرکل فرودگاه بین المللی مهرآباد داشتیم، درصدد برآمدیم تا مهمترین پرسشها تاکسی های فعال در این بخش شناسایی شود و پرسشها و مشکلاتی که رانندگان با آن روبه رو هستند را کشف و برطرف کنیم.

وی با بیان اینکه یکی از اولویت های شرکت تاکسیرانی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران ایجاد شرایط مناسب جهت فعالیت ناوگان مدرن تاکسیرانی در مبادی ورودی پایتخت است،گفت: اگر بتوانیم اقتصاد معیشتی را در این مجموعه هم از سمت شهروندان با پرداخت مناسب کرایه و واکنش‌ها و هم ازسوی رانندگان و شرکتی که در این زمینه فعالیت می کنند؛ مدیریت کنیم، هم مسافران از سطح کیفیت خدمات حمل و نقلی راضی خواهند بود و هم رانندگان و شرکت های شخصی از بازگشت سرمایه خود اطمینان خواهند داشت.

مدیرعامل شرکت مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از تشکیل کارگروه خاص جهت پیگیری به پرسشها رانندگان تاکسی شاغل در مجموعه‌های فرودگاهی شهر

قنادان با بیان اینکه تمام مباحث و پرسشها خطوط تاکسیرانی فرودگاه مهرآباد با مدیرکل این مجموعه بین المللی احصاء شد، تاکید کرد: مقرر شد تا یک کارگروه یکسان متشکل از چند نفر از معاونان شرکت تاکسیرانی و فرودگاه مهرآباد و امام خمینی(ره) همچنین شرکت های درگیر در این حوزه به خاص پلیس راهور و نیروی انتظامی تشکیل شود تا پرسشها به صورت جدی پیگیری شود.

وی افزود: با توجه به نزدیک شدن ایام نهایی سال که با وقت های اوج مسافرت در کشور روبه رو هستیم، امیدواریم که بتوانیم پرسشها را کم کردن و برطرف کنیم.

مدیرعامل شرکت مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در پاسخ به این پرسش که آیا آموزش زبان انگلیسی به رانندگان فعال در مبادی ورودی اضطراری نمی شود، توضیح داد:در گذشته حساسیت روی موضوعاتی مانند آموزش زبان زیاد بود. یک گردشگری خارجی زمانی که وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) می شود، نخستین بازخوردهای خود را از کشور و شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از رانندگان تاکسی فعال در این بخش می گیرد. به همین علت هم آموزش زبان انگلیسی و هم موضوعاتی مانند نوع واکنش‌ها و سطح مشتری مداری در مورد رانندگان اهمیت خاص ای دارد البته رانندگان فعال در این بخش با انواع و اقسام معضلات و پرسشها روبه رو هستند که باید قبل از هر کاری این پرسشها برطرف شود. به عنوان مثال رانندگان فعال در فرودگاه ها با معضلی تحت عنوان ورود مسافربران شخصی غیر مجاز به این محدوده ها روبه رو هستند که باعث ایجاد بحران در سطح خدمات حمل و نقلی در مجموعه های فرودگاهی شده است است.

به زودی , اجرای طرح ضربتی برخورد با مسافربرهای شخصی در فرودگاه ها

قنادان با بیان اینکه ورود مسافربرهای شخصی به این حوزه جذابیت در ناوگان مدرن و رانندگان متناسب در فرودگاه ها را خدشه دار کرده است،گفت: اگر بتوانیم این پرسشها را ساماندهی کنیم، جهت رانندگان بهتر هست. به عنوان مثال در حال حاضر اوضاع معیشت بسیاری از رانندگان در این بخش دچار مسئله شده است است و ما نمی توانیم در چنین وضعیتی آنها را وادار به آموزش زبان انگلیسی کنیم.

وی با تاکید بر اینکه باید سرویس های غیرمجاز حمل و نقلی در مبادی ورودی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران ساماندهی شود،اظهارکرد: تمام تلاشم در شرکت تاکسیرانی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران این است که وعده هایی را ندهم که از بعد اجرای آن برنیایم ولی از همان ابتدا اعلام کردم که برنامه مهم من مدرن سازی و عوض کردن صورت تاکسیرانی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران است.

مدیرعامل شرکت مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از تشکیل کارگروه خاص جهت پیگیری به پرسشها رانندگان تاکسی شاغل در مجموعه‌های فرودگاهی شهر

مدیرعامل شرکت تاکسیرانی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه باید بتوانیم این بحران را در حوزه تاکسیرانی به خاص فرودگاه ساماندهی کنیم، گفت: به زودی در قالب یک طرح ضربتی با همکاری فرودگاه مهرآباد و امام خمینی(ره) و پلیس راهور پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ برخورد با مسافربران شخصی اجرایی می شود.

وی پیگیری به اوضاع معیشتی رانندگان تاکسی های مدرن را یکی دیگر از برنامه های خود دانست و تاکید کرد: یکی دیگر از برنامه های شرکت تاکسیرانی حمایت از رانندگان و سرمایه گذارانی است که خودروهای مدرن و با کیفیت به ناوگان تاکسیرانی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران وارد کرده اند. باید به گونه ای برنامه ریزی کنیم تا پرسشها معیشتی و اقتصادی آنها برطرف شود.

به زودی , اجرای طرح ضربتی برخورد با مسافربرهای شخصی در فرودگاه ها

به گزارش شهرنوشت قنادان با بیان اینکه باید اصلاح اقتصادی در اوضاع معیشتی این افراد ایجاد کرد، خاطرنشان کرد: این اصلاح اقتصادی به معنای زیاد کردن کرایه ها در این بخش نیست. اصلاح اقتصادی یعنی بهره وری بهتر جهت کم کردن هزینه های جانبی و زیاد کردن درآمدهای رانندگان تاکسی.

واژه های کلیدی: ایران | تاکسی | فرودگاه | فرودگاه | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz