اظهار – بیان مایکروسافت اردیبهشت ویندوز

اظهار – بیان: مایکروسافت اردیبهشت ویندوز برگزاری معرفی تاریخ Microsoft Windows 10

گت بلاگز اخبار اجتماعی دلیلی بر استعفایم وجود ندارد/ سلامتی‌ام برقرار است ، نجفی

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران در پاسخ به پرسش خبرنگاری راجع به مساعد نبودن حالش و احتمال استعفایش، گفت: دلیلی بر استعفایم وجود ندارد و خدا رو شکر سلامتی‌ام ب

دلیلی بر استعفایم وجود ندارد/ سلامتی‌ام برقرار است ، نجفی

نجفی: دلیلی بر استعفایم وجود ندارد/ سلامتی ام برقرار است

عبارات مهم : ایران

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران در پاسخ به پرسش خبرنگاری راجع به مساعد نبودن حالش و احتمال استعفایش، گفت: دلیلی بر استعفایم وجود ندارد و خدا رو شکر سلامتی ام برقرار است.

به گزارش ایسنا، محمدعلی نجفی در حاشیه سومین کنفرانس ملی شهر سایبری در جمع خبرنگاران افزود: خدا رو شکر سلامتی ام برقرار است البته در ایام اربعین کمرم دچار اسپاسم شد که این اسپاسم هم به علت جلسات متعدد در یک روز بود که متاسفانه نتوانستم در مراسم اربعین در کنار مردم باشم.

دلیلی بر استعفایم وجود ندارد/ سلامتی‌ام برقرار است ، نجفی

نجفی در خصوص شایعاتی مبنی بر حضورش در کیش در روزهای بحرانی پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: آخرین باری که کیش بودم روز عید فطر بود و از آن وقت بیش از شش ماه می گذرد. من در تمام این مدت در پایتخت کشور عزیزمان ایران بودم.

وی با بیان اینکه تا رسیدن به مدیریت یکپارچه شهری راه طولانی در پیش داریم، گفت: می توانیم در وهله اول مدیریت هماهنگ شهری داشته باشیم. به این معنا که شهرداری محور ارائه خدمات در شهر باشد و تمام دستگاه های دیگر که در شهر ارائه خدمات می کنند خودشان را با برنامه شهرداری هماهنگ کنند.

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران در پاسخ به پرسش خبرنگاری راجع به مساعد نبودن حالش و احتمال استعفایش، گفت: دلیلی بر استعفایم وجود ندارد و خدا رو شکر سلامتی‌ام ب

وی اضافه کرد: برنامه دستیابی به شهر هوشمند به عنوان یک برنامه مستقل نخستین باری است که در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران مطرح شده است و وجوه و ابعاد این عنوان مد نظر قرار گرفته است.

وی ادامه داد: محدودیت به آن معنا جهت شهر هوشمند نداریم ولی با چالش های جدی روبرو هستیم که یکی از این چالش ها و مهمترین آن مدیریت یکپارچه شهری است یعنی تا زمانی که به سمت مدیریت یکپارچه شهری حرکت نکنیم نمی توانیم اهداف مربوط جهت دستیابی به شهر هوشمند را به طور کامل محقق کنیم. بنابراین بایستی با کمک مجلس، دولت و شهرداری به آن سمت حرکت کنیم.

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به اینکه یکی از محدودیت های جدی محدودیت در منابع مالی هست، گفت: محدودیت دیگر در ارتباط با همکاری شهروندان هست. در حقیقت مهم ترین سلول مربوط به تشکیل بدنه شهر هوشمند، شهروندان هستند و به تعبیری سلول های بنیادین در این حوزه اند. بنابراین بایستی شهروندان آموزش ببینند و توجیه شوند و همچنین شهروندان علاقمند باشند که شهر را به سمت هوشمندی پیش ببریم.

دلیلی بر استعفایم وجود ندارد/ سلامتی‌ام برقرار است ، نجفی

وی گفت: فکر می کنم با توجه به اینکه دولت، وزارت ارتباطات، شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران و شورای شهر عزم جدی در این خصوص دارند در برنامه سال 97 آینده نگری های خوبی از نظر بودجه خواهد شد و امیدوارم با کمک دانشگاه ها و مسئولان تحقیقاتی استارت آپ ها بتوانیم تحولی در صورت شهر از نظر هوشمندسازی در فعالیت های متفاوت ایجاد کنیم.

وی همچنین به جلسه ای با شهرداران این کلانشهرها در خصوص هماهنگی فعالیت های شهر هوشمند و هم افزایی در این خصوص اشاره کرد و گفت: پروژه های متعددی وجود دارد که هنوز اولویت بندی را مدنظر قرار نداده ایم لیکن این پروژه ها باید همراه با بودجه مصوب در شورای شهر باشد. همچنین بودجه سال 97 نیز تا آخر دی ماه مشخص و به شورای شهر پیشنهاد می شود.

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران در پاسخ به پرسش خبرنگاری راجع به مساعد نبودن حالش و احتمال استعفایش، گفت: دلیلی بر استعفایم وجود ندارد و خدا رو شکر سلامتی‌ام ب

نجفی اضافه کرد: یکی از مهمترین پروژه های ما هوشمند کردن حمل و نقل وترافیک شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران است البته اقداماتی در این زمینه انجام شده است است ولی حمل و نقل ما هنوز به معنای واقعی هوشمند نیست همچنین بخش دیگر کار ما آموزش های هوشمندی به نحو هوشمند هست. لیکن اگر بخواهیم همکاری شهروندان را جلب کنیم باید به آنها آموزش دهیم. بنابراین یکی از برنامه های مهم در ارتباط با دستیابی به شهر هوشمند آموزش های شهروندی به طور خاص در ارتباط با فضای سایبری است.

نجفی در ادامه به هوشمندسازی پارکینگ ها نیز اشاره کرد و گفت: طرحی در ارتباط با عنوان پارکینگ ها در پایتخت کشور عزیزمان ایران داریم که این پارکینگ ها مشمول بر پارک اتومبیل ها در کنار خیابان ها نیز می شود. لیکن دو خط سمت راست و چپ بسیاری از خیابان های پایتخت کشور عزیزمان ایران به واسطه پارک ماشین ها هر لحظه اشغال است و همین امر منجر به ایجاد ترافیک و کندی حمل و نقل شده است هست. بنابراین باید پارکینگ را به صورت هوشمند در پایتخت کشور عزیزمان ایران حل کنیم. همچنین بخش دیگر این پرسشها مربوط به خیابان ها و معابر شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران است.

دلیلی بر استعفایم وجود ندارد/ سلامتی‌ام برقرار است ، نجفی

به گفته وی، حدود 25 برنامه متفاوت به عنوان پروژه در دست کار است و امیدوارم بخش عمده ای از این پروژه ها از طریق بخش شخصی و سرمایه گذاران داخلی و خارجی اجرایی شود.

نجفی با بیان اینکه تا رسیدن به مدیریت یکپارچه شهری راه طولانی در پیش داریم، گفت: می توانیم در وهله اول مدیریت هماهنگ شهری داشته باشیم. به این معنا که شهرداری محور ارائه خدمات در شهر باشد و تمام دستگاه های دیگر که در شهر ارائه خدمات می کنند خودشان را با برنامه شهرداری هماهنگ کنند.

وی ادامه داد: مذاکرات خوبی در این زمینه با وزارت نیرو راجع به آب و برق و فاضلاب داشتیم و وزیر نیرو نیز اعلام کردند که توزیع برق را در شهر به عهده شهرداری بگذارند ولی این عنوان پیچیدگی هایی دارد که باید روی آنها کار کرد. در حقیقت مذاکرات جهت ایجاد هماهنگی در ارتباط با مجموع خدمات شهری با دستگاه های متفاوت شروع شده است است و فکر می کنم طی شش ماه آینده به نتیجه های دقیقی در این زمینه برسیم. البته به هر نتیجه ای که برسیم باید در دولت تصویب شود.شهردارتهران راجع به جمع آوری کالاهای خارجی از فروشگاه های زنجیره ای شهروند، گفت: اگر بنا باشد تولیدات خارجی را در فروشگاه های شهروند ارائه ندهیم باید یک مصوبه ای باشد که این کالاها در هیچ جایی ارائه نشوند. در حقیقت استقبال می کنیم که وزارت بازرگانی جلوی کالاهای مصرفی را که در مارکت ها به فروش می رسد و خارجی هستند را بگیرد ولی تا هنگامی که که تصمیمی در این خصوص گرفته نشده است نمی توانیم شهروند را در این میدان مسابقه با فروشگاه های دیگر تضعیف کنیم.

واژه های کلیدی: ایران | هوشمند | برنامه | مدیریت | شهرداری | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz