اظهار – بیان مایکروسافت اردیبهشت ویندوز

اظهار – بیان: مایکروسافت اردیبهشت ویندوز برگزاری معرفی تاریخ Microsoft Windows 10

گت بلاگز اخبار بین الملل آمریکا یک سامانه رهگیر موشکی را آزمایش کرد

درست چند روز بعد از دومین آزمایش موشک بالستیک قاره پیمای کره شمالی، مقامات نظامی آمریکا اعلام کردند نیروهای آمریکایی روز یکشنبه یک سامانه رهگیر موشکی را که این

آمریکا یک سامانه رهگیر موشکی را آزمایش کرد

آمریکا یک سامانه رهگیر موشکی را آزمایش کرد

عبارات مهم : آزمایش

درست چند روز بعد از دومین آزمایش موشک بالستیک قاره پیمای کره شمالی، مقامات نظامی آمریکا اعلام کردند نیروهای آمریکایی روز یکشنبه یک سامانه رهگیر موشکی را که این کشور امیدوار است در شبه جزیره کره راه اندازی کند، با موفقیت آزمایش کردند.

به گزارش واحدمرکزی خبربه نقل از خبرگزاری فرانسه از واشنگتن، آژانس دفاع موشکی آمریکا اعلام کرد در آزمایش سامانه موسوم به «تاد»، یک موشک میان برد از یک هواپیمای سی-17 نیروی هوایی آمریکا که بر فراز اقیانوس آرام پرواز می کرد، شلیک شد و یک واحد تاد در آلاسکا، «هدف را شناسایی، ردیابی و رهگیری کرد». این شرکت اعلام کرد این پانزدهمین رهگیری موفق در 15 آزمایش این سامانه تسلیحاتی موسوم به تاد بود.

آمریکا یک سامانه رهگیر موشکی را آزمایش کرد

کره جنوبی روز شنبه اعلام کرد به علت تازه ترین آزمایش موشک بالستیک قاره پیمای کره شمالی، به استقرار آتشبار تاد در خاک خود سرعت خواهد بخشید. در دولت پارک گون هه، مدیر جمهور مخلوع کره جنوبی، بخش هایی از سامانه دفاعی تاد به داخل این کشور انتقال یافت ولی مون جائه این، مدیر جمهور تازه کره جنوبی، با اشاره به لزوم ارزیابی تازه راجع به اثرات زیست محیطی، این طرح را به حال تعلیق درآورد. با این حال، سونگ یونگ مو، وزیر دفاع کره جنوبی، روز شنبه اعلام کرد این کشور در تصویر العمل به تازه ترین آزمایش کره شمالی، شروع به مشورت راجع به «استقرار موقت» بخش هایی از آتشبار تاد خواهد کرد. استقرار تاد، چین را خشمگین کرده؛ کشوری که همواره اعلام کرده است این اقدام، منطقه را بی ثبات خواهد کرد.

واژه های کلیدی: آزمایش | آمریکا | آمریکایی | کره جنوبی | کره شمالی | کره جنوبی | کره شمالی | سامانه دفاعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz