اظهار – بیان مایکروسافت اردیبهشت ویندوز

اظهار – بیان: مایکروسافت اردیبهشت ویندوز برگزاری معرفی تاریخ Microsoft Windows 10

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری نقش آفرینی مایکل فاسبندر در یک فیلم اکشن کمدی

به گزارش مهر به نقل از ورایتی، مایکل فاسبندر در اکشن کمدی دیوید سندبرگ با عنوان «Kung Fury» بازی می کند. سندبرگ خودش نیز در این فیلم بازی می کند. دیوید هاسل

نقش آفرینی مایکل فاسبندر در یک فیلم اکشن کمدی

نقش آفرینی مایکل فاسبندر در یک فیلم اکشن کمدی

عبارات مهم : جایزه

مایکل فاسبندر در فیلمی سینمایی با عنوان «کونگ فیوری» ظاهر می شود.

به گزارش مهر به نقل از ورایتی، مایکل فاسبندر در اکشن کمدی دیوید سندبرگ با عنوان «Kung Fury» بازی می کند. سندبرگ خودش نیز در این فیلم بازی می کند.

دیوید هاسلهوف نیز از بازیگران این فیلم است که بر مبنای فیلم کوتاهی به همین نام ساخته می شود. فیلم کوتاه «کونگ فیوری» محصول ۲۰۱۵ با اقبال زیادی روبه رو شد و در بخش ۲ هفته کارگردان های کن به نمایش درآمد. پروژه بلند این فیلم، ادامه ای بر همان فیلم کوتاه است و تابستان فیلمبرداری آن شروع می شود.

فیلم کوتاه مهم به نویسندگی و کارگردانی سندبرگ راجع به فیلم های اکشن پلیسی و هنرهای رزمی در دهه ۱۹۸۰ بود.

داستان فیلم بلند در سال ۱۹۸۵ در میامی می گذرد که تحت نظارت چشم های تیزبین پلیسی به نام کونگ فیوری و از طریق یک گروه خاص پلیس امن نگه داشته می شود. ولی بعد از فوت تراژیک یکی از پلیس های این گروه، یک تبه کار اسرارآمیز پیدایش می شود تا به درخواستی جهت دستیابی به یک سلاح نهایی کمک کند.

فاسبندر تاکنون دو بار نامزدی اسکار را کسب کرده که یکی جهت ایفای نقش در فیلم «استیو جابز» دنی بویل بوده و دومی جهت بازی در فیلم «دوازده سال بردگی» ساخته استیو مک کویین به دست آمد. هاسلهوف نیز بیش از همه جهت بازی در فیلم «دیده بان ساحلی» آشنا می شود.

فاسبندر در سال ۲۰۱۱ با فیلم «شرم» به محبوبیت رسید و نامزد جایزه گلدن گلوب و بفتا و برنده جایزه عالی ترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فیلم ونیز شد. فاسبندر در سال ۲۰۱۳ با ایفای نقش متفاوت و درخشان خود در فیلم «دوازده سال بردگی» نامزد جوایز بفتا و گلدن گلوب و جایزه اسکار عالی ترین بازیگر نقش مکمل مرد شد و مورد تحسین دوباره قرار گرفت. فاسبندر جهت ایفای نقش استیو جابز نامزد جایزه اسکار عالی ترین بازیگر نقش اول مرد و جایزه گلدن گلوب عالی ترین بازیگر مرد فیلم درام شد.

نقش آفرینی مایکل فاسبندر در یک فیلم اکشن کمدی

واژه های کلیدی: جایزه | بازیگر | نامزدی | بازیگران | فیلم کوتاه | نامزد اسکار | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz