اظهار – بیان مایکروسافت اردیبهشت ویندوز

اظهار – بیان: مایکروسافت اردیبهشت ویندوز برگزاری معرفی تاریخ Microsoft Windows 10

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات برانکو باهوش تر از شفر است / انصاریان

به گزارش خبرآنلاین؛علی انصاریان در مورد دربی 86 گفت: «من در هر دو تیم بازی کردم و شرایط هر دو تیم را می دانم. دربی جهت همه حساس هست. هیچ کس نمی تواند بگوید من

برانکو باهوش تر از شفر است / انصاریان

انصاریان:برانکو باهوش تر از شفر است

عبارات مهم : برانکو

علی انصاریان می گوید:«برای من مهم این است که دو تیم بازی جذابی را انجام بدهند.»

به گزارش خبرآنلاین؛علی انصاریان در مورد دربی 86 گفت: «من در هر دو تیم بازی کردم و شرایط هر دو تیم را می دانم. دربی جهت همه حساس هست. هیچ کس نمی تواند بگوید من اصلا دربی را نمی بینم؛ همه دوست دارند خودشان را جزئی از دربی بدانند. حالا یا طرفدار یک تیم هستند و یا فقط تماشاگر این بازی ولی آن قدر این دیدار مهم است که همه دوست دارند عالی ترین و بااهمیت ترین فوتبال کشور عزیزمان ایران را ببینند.»

او که حالا دیگر ستاره فیلم های شبکه ویدیویی شده، اضافه کرد: «من شانس برد را جهت پرسپولیس زیاد می دانم. به هر حال این تیم، ثبات خیلی خوبی داشته و توانایی هایش را نشان داده هست. از سوی دیگر، برانکو بسیار باهوش تر از شفر است و این عنوان را بارها دیده ایم. به من نگویید که اوضاع جدول در نتیجه دربی تاثیری ندارد چون خودم بهتر از سایرین، این عنوان را می دانم. جهت من ای مهم است که اول، دو تیم بازی جذابی ارائه بدهند و در ثانی، مردم خوشحال باشند. باز هم تاکید می کنم، تیمی که باهوش عمل کند و بر خودش مسلط شود، برنده دربی است و فکر می کنم پرسپولیس این کار را بهتر انجام بدهد.»

برانکو باهوش تر از شفر است / انصاریان

واژه های کلیدی: برانکو | پرسپولیس | علی انصاریان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz