اظهار – بیان مایکروسافت اردیبهشت ویندوز

اظهار – بیان: مایکروسافت اردیبهشت ویندوز برگزاری معرفی تاریخ Microsoft Windows 10

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات فدراسیون نمی‌تواند حق ما را بگیرد؟/ مشکلم حل نشود شدیدترین حرف‌ها را می‌زنم ، حسینی

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید با وجود افزایش تیمش به جمع چهار تیم برتر آسیا کسی از پرسپولیس حمایت نکرد. 

فدراسیون نمی‌تواند حق ما را بگیرد؟/ مشکلم حل نشود شدیدترین حرف‌ها را می‌زنم ، حسینی

حسینی: فدراسیون نمی تواند حق ما را بگیرد؟/ مشکلم حل نشود شدیدترین حرف ها را می زنم

عبارات مهم : پیروزی

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس می گوید با وجود افزایش تیمش به جمع چهار تیم برتر آسیا کسی از پرسپولیس حمایت نکرد.

کاپیتان پرسپولیس بر این باور است که هیچ حمایتی از تیم پر طرفدار تهرانی نمی شود و حتی این تیم در بین چهار تیم برتر آسیا تنها بود و اگر می خواهد دوباره این راه را برود باید حمایت های مورد نیاز از این تیم صورت بگیرد. سید جلال حسینی در گفت وگو با ایسنا، راجع به شرایط این روزهای تیمش بعد از پیروزی برابر استقلال به صحبت پرداخت.

فدراسیون نمی‌تواند حق ما را بگیرد؟/ مشکلم حل نشود شدیدترین حرف‌ها را می‌زنم ، حسینی

* بعد از تساوی برابر الهلال و از بین بردن از لیگ قهرمانان آسیا دو برد شیرین به دست آوردید که شرایط تیم را از لحاظ معنوی بهتر کرد. ابتدا راجع به آن صحبت کنید.

من برابر الهلال هم بازی بسیار خوبی را انجام دادیم و از نظر فوتبالی نباید از بین بردن می شدیم. به هر حال درون زمین اتفاقاتی رخ داد که در نهایت نتوانستیم فینالیست این مسابقه ها باشیم. باید بپذیریم که تیم های عربی همچون الهلال و الاهلی هزینه های سنگینی انجام می دهند. ما تیم الاهلی عربستان را که ۳۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری کرده بود از بین بردن کردیم و به جمع چهار تیم برتر آسیا رسیدیم ولی در بازی رفت برابر الهلال شرایط به گونه ای شد که شکست سنگینی را مجبور شدیم و بنابراین جبران کردن این شکست بسیار سخت بود.

* قبول دارید اگر بازی برگشت برابر الهلال در پایتخت کشور عزیزمان ایران بود، الان پرسپولیس فینالیست می شد؟

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید با وجود افزایش تیمش به جمع چهار تیم برتر آسیا کسی از پرسپولیس حمایت نکرد. 

۱۰۰ درصد اگر بازی در پایتخت کشور عزیزمان ایران برگزار می شد نتیجه دیگری رقم می خورد. بازی برابر هواداران خودمان و در شرایط آب و هوایی که داشتیم خیلی می توانست به ما کمک کند. ما در عمان اصلا شرایط میزبانی نداشتیم آیا که همه از تیم های الهلال و الاهلی حمایت می کردند. حتی در امارات هم شرایط به این گونه بود و همه از تیم های عربی حمایت می کردند و ما واقعا تنها بودیم و هیچ کس هم اصلا به تیم ما فکر نمی کرد که به جمع چهار تیم برتر آسیا رسیده ایم. هیچ حمایتی هم از داخل از ما نشد. این در حالی است که همه از الهلال و الاهلی حمایت می کردند.

* پرسپولیس دوباره می تواند این راه را طی کرده و این بار به فینال لیگ قهرمانان آسیا برسد؟

با این شرایط و با این مشکلات، نه ما نمی توانیم. پرسشها زیادی داریم که باید حل شوند. همه از این پرسشها با خبر هستند. آقای طاهری هم بارها و بارها به این پرسشها اشاره کرده اند ولی کسی از ما حمایت نمی کند. انگار نه انگار که ما در بین چهار تیم برتر آسیا بودیم. هنوز هم پرسشها کوچکی وجود دارد که واقعا باید جهت حل کردن آنها مدت ها صبر کنیم.

* عنوان شده است بود علی اکبر طاهری بعد از داربی قصد استعفا دارد. این شایعات به تیم لطمه نمی زند؟

فدراسیون نمی‌تواند حق ما را بگیرد؟/ مشکلم حل نشود شدیدترین حرف‌ها را می‌زنم ، حسینی

آقای طاهری بارها و بارها راجع به پرسشها صحبت کرده هست. پرسشها تیم ما باید هر چه سریعتر حل شود تا روند خوبمان را ادامه دهیم. تیم ما با حداقل ها به جمع چهار تیم برتر آسیا رسید ولی هیچ کس این عنوان را نمی بیند.

* بعد از پیروزی برابر نفت به داربی هشتاد و پنجم رسیدید که این بازی را هم با پیروزی پشت سر گذاشتید. البته این بازی حواشی بسیاری هم داشت. نظرتان راجع به پیروزی در این بازی چیست؟

بازی برابر استقلال که یکی از تیم های پر طرفدار تهرانی است بسیار سخت هست. استقلال همچون ما در این بازی از حمایت هوادارانش استفاده می کرد. کار ما بسیار سخت بود آیا که آنها هم خوب بودند. در طول بازی تلاش کردیم گل برتری را بزنیم که همین اتفاق نیز رخ داد و در ادامه همه تمرکزمان را گذاشتیم تا از این گل به خوبی محافظت کنیم.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید با وجود افزایش تیمش به جمع چهار تیم برتر آسیا کسی از پرسپولیس حمایت نکرد. 

* ولی استقلالی ها اعتراض زیادی به داوری داشتند.

من نمی خواهم راجع به داوری صحبتی کنم. ابتدا باید کارشناسان داوری راجع به بازی اظهار نظر کنند و اگر مطلبی بود صحبت خواهم کرد.

فدراسیون نمی‌تواند حق ما را بگیرد؟/ مشکلم حل نشود شدیدترین حرف‌ها را می‌زنم ، حسینی

* به نظر می رسد هنوز طلبتان را از کلوب نفت دریافت نکرده اید، این در حالی است که این تیم در حال حل مشکلاتش جهت حضور در لیگ قهرمانان آسیا است.

واقعا نمی دانم چگونه می شود یک تیم با هزار مسئله و بدهی به آسانی در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته باشد. من از کمیته انضباطی شرکت لیگ می خواهم که حق ما را بگیرند. این آخرین مصاحبه ای است که انجام می دهم و بعد از آن اگر مشکلم حل نشود با شدیدترین لحن ممکن صحبت خواهم کرد.

مگر می شود یک نفر بیاید و خودش را مشهور کند و راست راست راه برود و بدون این که طلب دیگران را بدهد. یعنی در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ما نمی تواند حق ما را بگیرد و ما باید به AFC شکایت کنیم؟ واقعا زشت نیست که من مشکلم را در فوتبال کشور عزیزمان ایران نتوانم حل کنم و به مجامع بین المللی بروم. آقایان! به مسئله بدهی کلوب ها پیگیری کنید و اجازه ندهید که یک نفر هر کاری می خواهد انجام دهد. همان طور که گفتم این آخرین باری است که در این باره آرام صحبت می کنم ولی مشکلم را حل نکنند شدیدترین حرف ها را خواهم زد.

واژه های کلیدی: پیروزی | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz