اظهار – بیان مایکروسافت اردیبهشت ویندوز

اظهار – بیان: مایکروسافت اردیبهشت ویندوز برگزاری معرفی تاریخ Microsoft Windows 10

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات شری که شاید خیر باشد! ، لطفی که آدیداس به فوتبال کشور عزیزمان ایران کرد

با اقدام شرکت آلمانی، قرارداد ترکمانچای‌گونه فدراسیون فوتبال با این شرکت آلمانی به آخر رسید و فضا جهت ورود سایر برندهای تامین لباس ورزشی باز شد. 

شری که شاید خیر باشد! ، لطفی که آدیداس به فوتبال کشور عزیزمان ایران کرد

لطفی که آدیداس به فوتبال کشور عزیزمان ایران کرد/ شری که شاید خیر باشد!

عبارات مهم : ایران

با اقدام شرکت آلمانی، قرارداد ترکمانچای گونه فدراسیون فوتبال با این شرکت آلمانی به آخر رسید و فضا جهت ورود سایر برندهای تامین لباس ورزشی باز شد.

به گزارش ایسنا، اتمام دوره مدیریتی علی کفاشیان در فدراسیون فوتبال و حضور مهدی تاج با وعده و وعیدهای رنگارنگ راجع به حل و فصل پرسشها ابتدایی تیم ملی از جمله پوشاک این تیم، موجب امیدواری حداقلی جامعه فوتبال شد. تاج همان طور که قول داده بود مسئله البسه تیم ملی را حل کرد ولی سبک و سیاق او جهت حل مسئله عدم کیفیت لباس تیم ملی متفاوت از سبک روز دنیا بود. در واقع تاج به جای پیدا کردن اسپانسر، دست به جیب شد و حتی جهت جام جهانی هم که شرکت های بزرگ دنیا به دنبال عقد قرارداد با تیم های ملی می روند، فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران از منابع مالی خود هزینه کرد تا تیم ملی پوشاک آدیداس را به تن کند.

نکته مهم در این همکاری، پافشاری فدراسیون فوتبال به استمرار خرید لباس از آدیداس بود و فدراسیون به هیچ وجه حاضر به بررسی پیشنهاد سایر شرکت های بزرگ دنیا را نداد تا هر طور شده است تیم ملی آدیداس به تن کند؛ گویی فقط این شرکت لباس با کیفیت تولید می کند و لاغیر.

شری که شاید خیر باشد! ، لطفی که آدیداس به فوتبال کشور عزیزمان ایران کرد

با این وجود قرارداد خرید پوشاک از آدیداس، با اتمام جام جهانی به آخر رسیده و به گفته تاج، آدیداس جهت ادامه همکاری خواهان مذاکره شده است ولی آدیداس با توجه به مشکلاتی نظیر ورود و فروش البسه در کشور عزیزمان ایران و تبادلات ارزی قطعا چنین تمایلی نخواهد داشت و به نظر می رسد همکاری دو طرف به آخر رسیده است.

هر چه هست، فعلا تیم ملی قراردادی با آدیداس ندارد و می توان گفت که جام جهانی آخرین وقت همکاری دو طرف بوده است و از این بعد اگر مسئله تحریم ها مانع همکاری با برندها نامدار دیگر نشود، حداقل می توان امیدوار بود که عنوان اسپانسری البسه تیم های ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران حل شود.

با اقدام شرکت آلمانی، قرارداد ترکمانچای‌گونه فدراسیون فوتبال با این شرکت آلمانی به آخر رسید و فضا جهت ورود سایر برندهای تامین لباس ورزشی باز شد. 

حدود یک سال و نیم قبل، یکی از اعضای کمیته بازاریابی فدراسیون راجع به رد پیشنهاد پوما جهت تامین البسه تیم ملی گفته بود که این شرکت آلمانی اسپانسر اسرائیل است و به همین علت درخواست آنها رد شده است ولی درست چند ماه بعد از همکاری کشور عزیزمان ایران و آدیداس، این شرکت به جای پوما، لباس اسرائیل را تامین کرد و این بار خبری از مصاحبه این مسئول نبود.

خواه و ناخواه، با از بین بردن آدیداس، فدراسیون فوتبال دست از سر پافشاری جهت خرید لباس از آدیداس بر می دارد و شاید بتواند با شرکت دیگری قرارداد اسپانسری منعقد کند و چند هزار تومان – و شاید چند میلیون تومان – عاید فدراسیون کشور عزیزمان ایران شود.

به نوعی اهالی فوتبال کشور عزیزمان ایران باید از آدیداس تقدیر کنند که موجب شده است فدراسیون جهت جام ملت های آسیا نگاهی هم به پیشنهاد سایر شرکت ها داشته باشد و از پتانسیل تیم ملی فوتبال بعد از درخشش در جام جهانی و فروش خوب پوشاک تیم ملی در روسیه به نفع این تیم و فوتبال کشور عزیزمان ایران استفاده کند.

شری که شاید خیر باشد! ، لطفی که آدیداس به فوتبال کشور عزیزمان ایران کرد

امید است که این عنوان نیز از سوی مدیران فوتبال کشور عزیزمان ایران به فال نیک گرفته شود و آنها جدی به دنبال اسپانسری واقعی جهت البسه تیم ملی باشند نه خرید پوشاک از یک برند مطرح بدون هیچ عایدی.

واژه های کلیدی: ایران | پوشاک | آدیداس | همکاری | آدیداس | فوتبال | قرارداد | جام جهانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz